'CIVILIZATION INCOGNITA'. Multi-Media Project Prof. Valeriy Bebyk. 'ЦИВІЛІЗАЦІЯ INCOGNITA'. Мульти-медіа проект проф. Валерія Бебика

Валерій Бебик. ПЕРВІСНА ЄВРОПА - АНТИЧНА УКРАЇНСЬКА ЕЛЛАДА

У античних авторів Еллада це - північне Причорномор*я 

Валерій Бебик,

професор, голова Всеукраїнської асоціації політичних наук

 

 

ПЕРВІСНА ЄВРОПА – АНТИЧНА УКРАЇНСЬКА ЕЛЛАДА

Напевно, не всі знають, що в середині І тис. до н.е. термін "Європа" використовувався по відношенню до Північного Причорномор’я, зокрема, нашого Криму (карта 1). Наприклад, в гімні великого скіфа Гомера (8 ст. до н.е.), присвяченому богу сонця Аполлону, Європою називається лише Північна Еллада. Південною Елладою була Малоазійська Україна (Троада), нині окупована Туреччиною. 


А в 6 ст. до н.е. в книзі Гекатея Мілетського «Опис Землі» Європі присвячується перша частина вказаної книги. Доантичний Мілет, між іншим, знаходився біля Кам’яної Могили. А ім’я цього тисячолітнього міста згодом успадкував сучасний Мелітополь. 
Міфічна Європа - дочка Фенікса, царя Фінікії (це нинішня Одесщина, точніше, Білгород-Дністровський). 

 

Відповідно до міфології Трипільської цивілізації (центр - Подніпров'я), яку потім «приватизували» у 18 ст. за допомогою істориків Священної римської імперії германської нації так звані «греки», культ бога Зевса має трипільське походження (V тис. до н.е.).

 

Про це детально написав видатний український археолог, д.і.н. Валентин Даниленко, який розкопав найдавніший храм планети - Кам’яну Могилу. Згідно цієї міфології головний еллінський бог Зевс перетворився в бика і викрав принцесу Європу (фото 4 і 5), перепливши, ймовірно, через Боспор Кіммерійський (Керченську затокау).

 

Український Крим, Одеська, Миколаївська і Херсонська області це - Еллада №1 (8 ст. до н.е. – 4 ст. н.е.), яка була знищена внаслідок хрестових походів, спільно організованих Західною Європою та Російською Тартарією.

 

Середземноморська Греція це - Еллада №2. Її придумали у 18 ст. історики-ідеологи Священної римської імперії германської нації. Це було потрібно новостворюваній імперії для того, щоб створити міф про «величний Рим», який, начебто, став основою західно-європейської цивілізації.

 

Насправді, такої держви ніколи не існувало. Була невеличка італійська Рома, яка була скромною провінцієї Великої Романії, на той час вже окупованої Османською імперією. Османи - після завоювання Малоазійської України (Троади) - взяли собі титул імператорів Великої Романії, з якої західно-європейські історики «зліпили» фейкову «Візантію», щоб «забрати» собі величний Рим.

 

Позаяк західно-європейським монархам теж хотілося мати такий титул, були сконструйовані міфи про ніколи не існувавші «Середземноморську Елладу» і «Західну римську імперію», які, начебто, стали основою формування західно-європейської цивілізації.

 

Насправді ж Західна Європа аж до 17 ст.  звалася Кельтика - Celticam Veterem (карта 2). А найдавніше кельтське поселення в Європі зафіксоване археологами в Україні і датується ІІІ тис. до н.е. (м. Мукачеве, музей Паланок).

 

Таким чином, територія Південної України, зокрема, Крим – це і є справжня Європа. Це означає, що нікуди нам йти і не потрібно, бо справжні європейці це – ми. 
Нині роССійська військова хунта при потуранні ЄС і США загарбала український Крим. Точно также в 12-14 ст. н.е. це зробила Священна Римська імперія германської нації (нині - Західна Європа, тобто - ЄС), котра мала свої (венеціанські) колонії в Криму…


Отже, ми мусимо відновити свою цивілізаційну цілісність і тисячолітню українську державність, оскільки, і Західна Європа, і Росія - це периферія тисячолітньої української цивілізації, яка і була центром формування європейської цивілізації. 


ФОТО 1. Первісна Європа – Україна. Карта з бібліотеки шведського Університету в м. Упсала (17 ст.).

ФОТО 2. Західна Європа – Кельтика. Карта, видрукувана в Лондоні (18 ст.).

ФОТО 3. Карта американського дослідника А.Кемпа - розселення племен білої раси з території Древньої України (V тис. до н.е.).

ФОТО 4 і 5. Античні зображення фінікійської принцеси Європи, яку викрадає трипільський бог Зевс, що перевтілився в тільця (бика, тавра). Звідси й назва українського Криму (Таврида), тимчасово окупованого рашистами за потурання ЄСівців.Создан 20 мар 2016